pl en
planet escape

INCENTIVE - podróże firmowe szyte na miarę.

Co to jest incentive?

Inaczej wyjazd firmowy

Incentive to forma marketingu bezpośredniego na najwyższym poziomie. Pozwala on na zacieśnienie nie tylko relacji biznesowych, ale również na wzmocnienie wzajemnych, interpersonalnych więzi. Wspólne przeżycie przygody i niepowtarzalne emocje na długo pozostaną w pamięci, a słowo lojalność nabierze nowego znaczenia.

W Polsce Incentive znany jest bardziej pod nazwą „wyjazdu motywacyjnego” i rzeczywiście motywacja to jeden z celów incentive’u, ale nie jedyny. Przedsiębiorstwo decydując się na tego typu podróż może spodziewać się wzmocnienia relacji biznesowych z partnerami firmy, zwiększenia zaangażowania w interesach, usprawnienia komunikacji. 

dalej

Czemu

Planet Escape?

Jesteśmy ekspertami w tym co robimy i robimy to z ogromną pasją.  Jesteśmy świadomi, że unikalny program skrojony na miarę to podstawa, dlatego za każdym razem staramy się wymyślać coś niezwykłego i dopasowanego do potrzeb. Dodajmy do tego szczyptę profesjonalnych materiałów marketingowych,  kreatywny branding i najlepszych ludzi którzy znają odwiedzane miejsca jak własną kieszeń, a wyjdzie z tego diabelnie dobry wyjazd. Na deser proponujemy działania powyjazdowe w celu maksymalizacji efektów.

Zawsze staramy się stworzyć niepowtarzalne programy które na długo pozostaną w pamięci uczestników. Niekonwencjonalne formy zwiedzania, unikalne doświadczenia i szyte na miarę aktywności to klucz do sukcesu. Chcecie zwiedzić Hawanę na rowerach, przemierzyć dżunglę na słoniach na Sri Lance, polecieć balonem nad Serengeti oglądając dzikie lwy i żyrafy, nauczyć się gotować gado-gado w środku balijskich tarasów ryżowych, przeżyć spływ raftingiem po nepalskich rzekach, a może po prostu udać się na rejs katamaranem polując na wielkie jaszczury Komodo? Nie ma problemu.

monkey shadow

My i nasza

filozofia podróżowania

Nasz zespół składa się oczywiście z podróżników! Jesteśmy pasjonatami podróży z wieloletnim doświadczeniem. Na koncie mamy wyjazdy do wielu krajów, dwie podróże dookoła świata, dłuższe zamieszkiwanie egzotycznych miejsc - Gwatemali, Szanghaju, Pekinu, Australii, Brazylii, Indonezji czy Malezji. Ogólnie w podróży spędziliśmy ponad 10 lat.

Wiemy, że rzetelność, kreatywność, jakość produktu, forma współpracy i szybkość działania są bardzo ważne. Nauczyliśmy się tego pracując w instytucjach finansowych i konsultingowych (ING, PwC, KPMG). 

Podróż szyta na miarę

Skuteczny incentive powinien zależeć od wielu czynników, które pomagają nam w stworzeniu unikalnego programu dla każdej firmy. Przede wszystkim to dobre rozpoznanie i zrozumienie potrzeb  na podstawie których tworzymy ramowy plan podróży. Dokładny plan tworzony jest przez pryzmat grupy docelowej, wieku uczestników i celów, jakie chce osiągnąć Klient poprzez organizację incentive’u.

Poszczególne miejsca – miasta, hotele, plaże i restauracje wybraliśmy z dbałością o najmniejszy szczegół. Postawiliśmy na jakość, oryginalność i różnorodność. Wszystko, aby wyjazd firmowy pozostał na długo w pamięci podróżników, a jego owoce można było zbierać przez lata dalszej współpracy. Podróż z Planet Escape dostarczy masy egzotycznych wrażeń, nowych doświadczeń, wiedzy i nieskrępowanego niczym relaksu. 

Gdzie wysyłamy?

Naszym domem jest cały świat i w tym zakresie się
specjalizujemy. Czy zabierzemy Was śladami
hobbitów w Nowej Zelandii, na safari z dzikimi
lwami w Kenii, oglądać tukany w Kostaryce
czy zdobywać Mount Everest…z pewnością
jedyne o co będziecie musieli się martwić,
to zbliżający się koniec wyjazdu.

Przekonaj się

jak ciekawe mogą być nasze programy i jak daleko sięga nasza kreatywność w dostarczeniu wymarzonego i skrojonego na miarę wyjazdu firmowego Incentive.